Онлайн-трансляції

Петиція про можливість виклику педіатра у Чернівцях набрала необхідну кількість голосів

 

 Електронна петиція, у якій пропонується при проведенні медичної реформи в міській дитячій поліклініці залишити можливість викликати лікаря з 13.00 до 18.00 в робочі, у вихідні та святкові дні, набрала 253 голоси.

 "Всі вже знають про те, що скоро почнеться проведення реформи в медицині. Мене, як жителя центру міста, у якого 5 онуків, дуже хвилює, як же буде відбуватися ця реформа в нашій дитячій міській поліклініці (Пр. Незалежності, 109А). Мені стало відомо, що через цю, так звану «реформу», буде звільнено половина дільничних лікарів, медичних сестер, вузьких фахівців. Більш того, дільничні педіатри не будуть обслуговувати хворих на дому і що саме неприпустиме - буде виключена можливість виклику лікаря-педіатра невідкладної допомоги на дому з 13.00 до 18.00 для тих дітей, які захворіли в другій половині дня, а так само у вихідні та святкові дні. Якщо обслуговування на дому хочуть покласти тільки на «Швидку допомогу», то запевняю, що вона («Швидка допомога») ніколи не зможе замінити собою дільничних лікарів з дитячої поліклініки. Я вважаю, що такі «зміни» принесуть дитячому населенню міста не користь, а великої шкоди! Прошу розібратися і відповідально підійти до цього питання, не ламайте цієї «реформою» те, що вже давно існує і приносить відчутну користь нашому міському дитинству!" - йдеться у тексті петиції.

Автор - Кіцак Анатолій Самуїлович

 Згідно п. 2.1 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», електронна петиція буде розглянута впродовж 10 робочих днів з дня оприлюднення.

    14.11.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід