Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міський голова Чернівців Роман Клічук.
“Всі ми пам’ятаємо ситуацію останніх років, коли через зливи вулиця Вокзальна (колишня Гагаріна) перетворювалася на бурхливу річку. Залізничний вокзал підтоплювало, а рух транспорту значно ускладнювався.
Щоб запобігти цьому, завершили ремонт зливових мереж на вулиці Головній. Раніше такі роботи було проведено на вулицях Петра Сагайдачного та Богдана Хмельницького”, – йдеться у дописі.
В результаті діаметр зливової мережі збільшився з 600 мм до 1000 мм, що має значно підвищити пропускну здатність мереж.
![На зображенні може бути: 1 особа](https://scontent.fcwc1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/440414524_950955340370067_4390973660333107064_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=DSq_2L49saMQ7kNvgH07bhi&_nc_ht=scontent.fcwc1-1.fna&oh=00_AfA5_86Xz3PQerpISbVDkdr_azpnjr7cOuIJXZVya5-ang&oe=663003FE)
![На зображенні може бути: 2 людини та вулиця](https://scontent.fcwc1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438725058_950955290370072_4965439013225325277_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=sQEVJ_A2VG8Ab6uqJhf&_nc_ht=scontent.fcwc1-1.fna&oh=00_AfD0ibcuUkzTa3700hYgtS_s2bSCNAvcXIG_bA5g6YEqFg&oe=6630089A)
Коментарі: