RSS

13.11.2018 | 21:06

Упродовж цієї доби російські окупаційні…

13.11.2018 | 20:57

Українська православна церква Московського патріархату…

13.11.2018 | 19:45

За минулу добу в Чернівецькій…

Наша команда.

«ТВА» – це телеканал, який створюють ті, хто по-справжньому любить. Кожна хвилина почуттів, емоцій, вражень, інформації та… щирості

Вадим ПЕЛЕХ 

Директор ТОВ «ТРК «ТВА», журналіст, автор та ведучий ток-шоу «Політика». В ефірі цієї програми представники влади, експерти й політологи обговорюють важливі суспільні питання, дискутують про економічні й правові проблеми сьогодення, відповідають на запитання глядачів.
Співведучий інформаційно-аналітичної програми «Сесійний марафон».

Оксана ТАНАЩИК 

Головна редакторка інформаційного відділу телеканалу «ТВА», кореспондентка, авторка та ведуча програми «Теми тижня. Світ». Актуальні події, за якими стежить міжнародна спільнота, резонанс, котрий вони спричиняють у різних країнах, — у підсумковому щотижневому інформаційному огляді за участі провідного експерта-політолога Ігоря Буркута.
Співведуча інформаційно-аналітичної програми «Сесійний марафон».
Тематика сюжетів та програм: політика, соціально-економічна ситуація, надзвичайні події, комунальні питання.

Юлія СТЕРАНКА 

Кореспондентка, авторка та ведуча програм «Про закони», «ВігвамБуд». Бажаєте краще знати свої права та обов’язки, прагнете розуміти юридичні колізії та вміло їх застосовувати у повсякденному житті, – програма «Про закони» саме для вас.
Плануєте купити житло у новобудові, але не хочете стати жертвою недобросовісного забудовника, – тоді дивіться «ВігвамБуд».
Тематика сюжетів і телепередач: соціально-економічне життя, реформи, правові питання, комунальні проблеми.

Олена СОРОКОЛІТНЯ 

Кореспондентка, авторка та ведуча програми «Сара в кулуарах». Вони цілеспрямовано йдуть у владу, щоб впливати на наше життя, ухвалюють важливі питання… Та чи готові вони до таких серйозних завдань і обов’язків, якщо не знають… елементарних речей? «Сара в кулуарах» виведе на чисту воду кого завгодно!
Тематика сюжетів і телепередач: політичне життя, соціально-економічні питання, наукові теми, комунальна сфера, розважальні, просвітницькі та благодійні події.

Анастасія КОКОЯЧУК 

Кореспондентка, авторка та ведуча програми «Тайм-аут».
Тематика сюжетів і телепередач: спорт, реформи, комунальні питання, надзвичайні ситуації.

Євгенія ГУБНІЛОВА 

Кореспондентка.
Тематика сюжетів і телепередач: соціально-побутові проблеми, надзвичайні ситуації, благодійні та культурні події, наукові теми.

Марія ЦЕПІЛОВАН 

Ведуча інформаційної програми «Теми дня», дикторка.

Карина БЕНЬ 

Ведуча інформаційної програми «Теми дня», дикторка.

Оксана МОТРУК 

Ведуча інформаційної програми «Теми тижня», дикторка. Щосуботи в ефірі телеканалу «ТВА» Оксана Мотрук підсумовує все, що варто знати, аби розуміти, як живемо.

Анастасія ІВАНОВА 

Кореспондентка, авторка та ведуча аналітичної програми «Наскрізь», у котрій порушуються проблеми місцевого політикуму, діяльності представників влади, махінації чиновників та бізнесменів.
Тематика сюжетів і телепередач: політичні, соціальні, економічні проблеми сьогодення, комунальна сфера.

Богдан ФЕДЧУК 

Автор та ведучий інформаційно-розважальної програми «Погода на курортах» і тревел-шоу «Були на селі». Плануєте відпочинок в екзотичній країні – не забудьте подивитися прогноз від креативного ведучого Боді, аби враження від подорожі були яскравішими. Хочете знати, чим живе сучасне буковинське село, – ніхто не розкаже вам про це краще й колоритніше, ніж Бодько.

Наталія АБРАМОВА 

Авторка та ведуча розважальної програми «Без краваток”, комерційних проектів «Актуально» і «Рекламний агент». Героями проекту «Без краваток» є відомі буковинські політичні, громадські, наукові та культурні діячі, але не у звичному для глядачів амплуа, а в повсякденному образі – діляться своїми захопленнями, спогадами та мріями. Публічні люди у неформальній атмосфері – такими ви їх ще не бачили.

Роман МАРЕНІН 

Журналіст, автор та ведучий інформаційно-аналітичної програми «Наскрізь», у котрій порушуються проблеми місцевого політикуму, діяльності представників влади, викриваються махінації чиновників та бізнесменів.

Марічка КОСТИНЯН 

Авторка та ведуча програми «Точка зору», культурної програми «17 хвилин правди».
Гостями програми «Точка зору» є політичні, громадські та культурні діячі, які обговорюють актуальні проблеми міста, області та країни.
«17 хвилин правди» – програма, героями якої є відомі культурні, громадські, наукові діячі, котрі розповідають про своє життя та діляться спогадами про дитинство, юність, своє кохання, захоплення і те, як це вплинуло на їхній світогляд.

Микола КОБИЛЮК 

Журналіст. Автор та ведучий політичної програми «Служба розшуку депутатів». Цей проект висвітлює діяльність місцевих обранців, їхню роботу на округах (або ж її відсутність), а також з’ясовує, чи знають виборці своїх депутатів та як їх оцінюють.
Співведучий інформаційно-аналітичної програми «Сесійний марафон».