RSS

19.04.2024 | 10:00

Сьогодні, 19 квітня, відбудеться прощання…

18.04.2024 | 21:50

Правоохоронці України та Польщі затримали…

18.04.2024 | 21:00

Уряд Великої Британії передав Міністерству…

18.04.2024 | 20:00

Про це повідомляє Чернівецька міська…

18.04.2024 | 18:30

Про це повідомляє "Чернівціводоканал". Відсутність…

18.04.2024 | 18:00

Восьмий апеляційний адміністративний суд заборонив…

18.04.2024 | 17:30

TikTok заблокував 24 облікові записи,…

Ми там, де наші глядачі!.

Телеканал ТВА здійснює цифрове ефірне мовлення Т-2 цілодобово 24/7 у Чернівцях та прилеглих районах області. ТВА присутній у всіх кабельних мережах Чернівців та в мережах цифрового телебачення не тільки Буковини, а й в інших містах України. Запитуйте ТВА у своїх IPTV-провайдерів. Провайдери, які здійснюють ретрансляцію сигналу телеканалу ТВА:

Наша команда.

«ТВА» – це телеканал, який створюють ті, хто по-справжньому любить. Кожна хвилина почуттів, емоцій, вражень, інформації та… щирості

Вадим ПЕЛЕХ 

Директор ТОВ «ТРК «ТВА», журналіст, автор та ведучий ток-шоу «Політика». В ефірі цієї програми представники влади, експерти й політологи обговорюють важливі суспільні питання, дискутують про економічні й правові проблеми сьогодення, відповідають на запитання глядачів.
Співведучий інформаційно-аналітичної програми «Сесійний марафон».

Юлія СТЕРАНКА 

Головна редакторка інформаційного відділу телеканалу «ТВА», кореспондентка, авторка та ведуча програм «Про закони», «ВігвамБуд». Бажаєте краще знати свої права та обов’язки, прагнете розуміти юридичні колізії та вміло їх застосовувати у повсякденному житті, – програма «Про закони» саме для вас.
Плануєте купити житло у новобудові, але не хочете стати жертвою недобросовісного забудовника, – тоді дивіться «ВігвамБуд».
Тематика сюжетів і телепередач: соціально-економічне життя, реформи, правові питання, комунальні проблеми.

Яна Онуляк 

Кореспондентка.
Тематика сюжетів і телепередач: соціально-побутові проблеми, надзвичайні ситуації, благодійні та культурні події, наукові теми.

Анастасія ІВАНОВА 

Кореспондентка, авторка та ведуча аналітичної програми «Наскрізь», у котрій порушуються проблеми місцевого політикуму, діяльності представників влади, махінації чиновників та бізнесменів.
Тематика сюжетів і телепередач: політичні, соціальні, економічні проблеми сьогодення, комунальна сфера.

Богдан ФЕДЧУК 

Автор та ведучий інформаційно-розважальної програми «Погода на курортах» і тревел-шоу «Були на селі». Плануєте відпочинок в екзотичній країні – не забудьте подивитися прогноз від креативного ведучого Боді, аби враження від подорожі були яскравішими. Хочете знати, чим живе сучасне буковинське село, – ніхто не розкаже вам про це краще й колоритніше, ніж Бодько.

Наталія АБРАМОВА 

Авторка та ведуча розважальної програми «Без краваток”, комерційних проектів «Актуально» і «Рекламний агент». Героями проекту «Без краваток» є відомі буковинські політичні, громадські, наукові та культурні діячі, але не у звичному для глядачів амплуа, а в повсякденному образі – діляться своїми захопленнями, спогадами та мріями. Публічні люди у неформальній атмосфері – такими ви їх ще не бачили.

Роман МАРЕНІН 

Журналіст, автор та ведучий інформаційно-аналітичної програми «Наскрізь», у котрій порушуються проблеми місцевого політикуму, діяльності представників влади, викриваються махінації чиновників та бізнесменів.

Микола КОБИЛЮК 

Журналіст. Автор та ведучий політичної програми «Служба розшуку депутатів». Цей проект висвітлює діяльність місцевих обранців, їхню роботу на округах (або ж її відсутність), а також з’ясовує, чи знають виборці своїх депутатів та як їх оцінюють.
Співведучий інформаційно-аналітичної програми «Сесійний марафон».