Міністр агрополітики Микола Сольський подав заяву про відставку

Міністр агрополітики Микола Сольський, якого підозрюють в оборудках із землею на 500 мільйонів, написав заяву про відставку.

Про це повідомив у Facebook голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

За словами Стефанчука, заяву буде розглянуто на одному з найближчих пленарних засідань.

Ексголову аграрного комітету Верховної Ради – чинного міністра агрополітики Миколу Сольського було викрито на заволодінні державною землею на 291 млн грн та спробі заволодіння землею ще на 190 млн грн. 

Крім Сольського, підозру у справі з оборудок із землею вручили ще і його заступнику – Маркіяну Дмитрасевичу, який нині перебуває у відрядженні за кордоном у зв’язку з початком перемовин України про вступ до ЄС в частині аграрного блоку.

Міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський прокоментував оголошення підозри від НАБУ і підтвердив, що справа проти нього стосується періоду 2017-2018 років.

Повідомлялось, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура буде клопотати про тримання під вартою міністра агрополітики Миколи Сольського з альтернативою застави у 200 млн грн.

ВАКС завершив засідання щодо обрання міністру аграрної політики Сольському запобіжного заходу. Суддя оголосить своє рішення 26 квітня о 08:00.

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар