У КП “Чернівціводоканал” кажуть, що через нестачу кадрів не можуть вчасно ліквідовувати витоки

У Чернівцях мешканці вулиці Шевченка та прилеглих скаржаться на часті відключення водопостачання. За минулих два тижні співробітники КП “Чернівціводоканал” працювали в трьох різних місцях на цій вулиці. Не закритою лишається заявка за адресою Шевченка, 85 – витік в шахтному колодязі.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Водопровідну мережу на ділянці вул. Головна – Шевченка – Руська будували у ще у 1957 році, а термін експлуатації стальних труб складає 25-30 років.

Зараз прориви відбуваються чи не кожні 5 метрів, треба міняти не тільки водогін, але і вводи в будинки, кажуть у водоканалі..

Гроші на заміну та реконструкцію цієї ділянки водогону є – це передбачено “Проектом муніципального водного господарства м. Чернівці, стадія 1”, тобто, угодою, яку заключили німецький та український уряди та Німецький банк реконструкції та розвитку KfW. Наразі на фінальній стадії розробка проектно-кошторисної документації, до роботи планують розпочати у першій половині  2019 року.

КП “Чернівціводоканал” має ще одну проблему – велику нестачу кадрів. Підприємство неодноразово зверталось до Центрів зайнятості, постійно розміщує оголошення на власних платіжних дорученнях, профільних інтернет-сайтах, але станом на сьогодні замість трьох обов’язкових бригад щодня до роботи приступає лише одна. Підприємство постійно запрошує на посаду “слюсар водопровідної мережі” усіх бажаючих (можна без досвіду роботи), забезпечує харчуванням, спецодягом, транспортом. Саме через брак співробітників прориви ліквідовують не завжди одразу після повідомлення.

Зазначається, що фотофіксацію витоків та повідомлення про них приймають на телефони диспетчерської служби КП “Чернівціводоканал” 54-73-54 або гарячої телефонної лінії міста (050)222-15-80.

Реклама

Залишити коментар