Онлайн-трансляції

Facebook планує змінити алгоритм показу постів у стрічці користувачів

 

 Соціальна мережа Facebook незабаром почне в пріоритетному порядку показувати в стрічці ті пости, з якими взаємодіяли особисто знайомі користувачам люди. 

 Про нововведення, яке може вдарити по ЗМІ і комерційних акаунтах, оголосив глава компанії Марк Цукерберг, повідомляє НВ з посиланням на BBC.

 "Ми відчуваємо на собі відповідальність за те, щоб наші сервіси були не просто приємні у використанні, але і корисні для благополуччя людей", - написав Цукерберг. Він послався на дослідження, які свідчать, що "коли ми використовуємо соціальні мережі для зв'язку з людьми, які нам небайдужі, це покращує наше благополуччя. Ми відчуває себе більш включеними і менш самотніми".

 У той же час, "пасивне читання статей і перегляд відео, навіть якщо вони забавні або інформативні, не настільки корисно".

 Зміни відбудуться протягом найближчих декількох тижнів.

 "Я очікую, що після цих змін люди будуть проводити менше часу в Facebook, і менш часто реагувати на повідомлення", - додав Цукерберг.

 "Безсумнівно, це важлива зміна. Це особливо позначиться на ЗМІ, оскільки тепер в нашій стрічці буде з'являтися набагато менше новин", - говорить Лора Хазард Оуен з Гарвардського університету. Facebook неодноразово міняв алгоритм, що наповнює стрічку користувачів. Під час президентської кампанії в США в 2016 році виявилося, що алгоритм (і люди, що його налаштовують) віддає помітну перевагу ліво-ліберальним публікаціям.

    12.01.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід