Онлайн-трансляції

У Чернівцях зекономлено 25 мільйонів бюджетних коштів завдяки закупівлям через систему «ProZorro»

 

 Під час проведення тендерних процедур закупівель у січні-вересні 2017 року було подано 285 тендерних пропозицій.

 93 учасники визначено переможцями, з якими укладено договори на загальну вартість 193 285,9 тис.грн.

 Про це на брифінгу у Ратуші сьогодні повідомив заступник міського голови Володимир Середюк.

 «Завдяки проведенню закупівель через електронну систему «ProZorrо» було досягнуто економії бюджетних коштів у сумі понад 25 мільйонів гривень, – сказав Володимир Середюк. – Найбільш конкурентною процедурою для здійснення закупівель є «відкриті торги», коли будь-які учасники мають право подати свою пропозицію. З січня по вересень 2017 року було проведено 133 тендерні процедури, з них, відкритими торгами – 122 закупівлі. 11 закупівель було здійснено шляхом «переговорної процедури».

 З причин відсутності конкуренції такі процедури проводилися щодо послуг з централізованого теплопостачання, постачання електроенергії, водопостачання та водовідведення».

 Через скасовані закупівлі із-за відсутності учасників переговорні процедури проводилися щодо послуг з оренди плавального басейну для учнів шкіл, транспортних послуг з пасажирських перевезень спортивних команд, реконструкції вул. Б.Хмельницького, придбання та встановлення спортивних майданчиків (Бюджет участі), поточного ремонту вул. Головної.

 Для проведення додаткових будівельних робіт, не зазначених в початковому проекті, такі процедури було проведено щодо будівництва дитячої дошкільної установи по вул. Вільшини, 13, реконструкції будівлі на вул. Авангардній під дошкільний навчальний заклад, придбання пам’ятника жертвам голодомору на розі вулиць Руської та Т.Шевченка.

 Найбільшу кількість закупівель здійснюють такі головні розпорядники коштів як: управління освіти міської ради, департамент житлово-комунального господарства міської ради та департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради. Як повідомила начальник відділу державних закупівель міської ради Оксана Воробець, Чернівецький міський голова у 2015 році став одним з перших в Україні, хто ініціював долучення до пілотного проекту стосовно застосування системи електронних торгів «Прозорро» для проведення допорогових закупівель, повідомляє прес-служба міської ради.

 З січня по вересень 2017 року було проведено 1 038 закупівель до 200 тисяч гривень через електронну систему, чим було заощаджено 20 201 700 грн. бюджетних коштів.


    22.12.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід