Онлайн-трансляції

Індустріальний парк може з'явитися незабаром на Сокирянщині

 

Сокирянська районна рада затвердила технічну документацію щодо грошової оцінки двох земельних ділянок загальною площею близько 15 гектарів, на яких в подальшому має бути створено Індустріальний парк. Це територія, виділена на землях Сербичанської сільської ради для промислового розвитку. Метою створення цього парку є забезпечення підприємств спільною розвинутою інфраструктурою та контролю над виробництвом та впливом на навколишнє середовище, повідомляє Північно-Бесарабський інформаційний портал.

 Майбутній промисловий парк планується розмістити поблизу станції Романківці. Тут є гарна транспортна доступність, в тому числі автомобільним і залізничним транспортом.

 Як повідомив голова Сокирянської районної державної адміністрації Петро Бескупський, процес залучення інвесторів на Сокирянщину довготривалий, вже більше двох років влада району працює в цьому напрямку. На першому етапі вже є домовленість з виробниками збудувати в Сербичанах завод з переробки плодових культур, а далі – розміщення ще й інших промислових об’єктів.
 Депутати затвердили нормативну грошову оцінку земельних ділянок, на яких планується розмістити індустріальний парк, до речі, вартість її в рази вища від інших земель і становить 11 972 тис грн..
    26.06.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід