Онлайн-трансляції

Кабмін виділив 12,3 млн грн на систему водовідведення біля залізничного вокзалу у Чернівцях (ВІДЕО)

 

Злива, яка пройшла у Чернівцях 7 червня, наробила лиха. З-поміж інших проблемних ділянок у місті, у воді опинився і залізничний вокзал. Люди нарікали, хтось до свого потяга добирався мало не брасом, а хтось на рейс так і не потрапив. Відтак нардеп Максим Бурбак звернувся до Прем'єр-міністра України із проханням знайти кошти, аби проблему вирішити раз і назавжди.
- Злива, яка завдала багато збитків ЖКГ. Чи можливо виділити з резервного фонду допомогу на відновлення господарки Чернівців?, - клопотав перед Главою Уряду Максим Бурбак, народний депутат України.
- Я даю доручення вивчити це питання з точки зору доцільності допомоги місту, - розпорядився тоді Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України.
Допомоги в Уряду просив і міський голова Олексій Каспрук. Каже, проект реконструкції системи водовідведення був готовий ще раніше.
І ось сьогодні віце-прем’єр повідомив, що питання вивчили і рекомендують таки виділити кошти, а саме більш ніж 12 мільйонів гривень.
- 12,3 мільйона гривень для проведення протиаварійних робіт біля залізничного вокзалу, прилеглої території, - повідомив Степан Кубів, віце-прем’єр-міністр України.
Тож як тільки їх освоять, жодна злива залізничному вокзалу не буде страшна, каже міський голова.
- Будуть прокладені нові мережі, які дозволять відводити воду і не допускати підтоплення вокзалу, - зазначив Олексій Каспрук, Чернівецький міський голова.
І лише депутати Чернівецької міськради, які мали б перейматись питаннями міського господарства - як і з аеропортом, так і з проблемними водовідвідними мережами, знову вирішили нічого не робити, бюджетних коштів не витрачати, а лише зачекати, аби їх пошукали у державній скарбниці.  

    14.06.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід