Онлайн-трансляції

Активісти вимагають знести "Халабуду" в парку (ВІДЕО)

 

- Почалось все із незаконної вирубки і нанесення непоправної шкоди природоохоронному парку "Жовтневий" в сумі 500 тисяч гривень - це за курсом 2013 року. Згодом воно продовжувалось вже у 2015-му - новою вирубкою, - розповів Юрій Воронка, член наглядової ради парку Реформації.
Штраф підприємець, за словами активіста, не сплатив. А відтак на місці, де мали б гратись діти, розрослась "Халабуда", де до ночі співають караоке, смажать шашлик і розпивають спиртні напої. Рішенням суду такі дії визнали незаконними, а підприємця зобов'язали прибрати всі незаконні забудови. Але вже минуло більше року, а "Халабуда" і далі на тому ж місці, і так само посезонно працює. Та зараз справа пішла новим руслом. Міськрада запропонувала цьому підприємцю наступні умови.
- Він має передати у власність міста, тобто на баланс КП "Жовтневий" - перша умова. Друга умова - ті всі непроплати з вересня 2015 року він має погасити. Загальна сума заборгованості - приблизно 105 тисяч, з них 52 - оренда землі, за яку місто вже заплатило. Третя умова, якщо він передає на баланс, то він бере участь у конкурсі, - пояснив Сергій Обшанський, начальник інспекції з благоустрою м. Чернівці.
Але активіст не погоджується з такими умовами. "Халабуди" там не має бути.
- Я готовий сам заплатити 200 тисяч гривень за те, щоб те звідти прибрати. І я готовий знайти підрядника, який це зробить. І я хочу почути реакцію влади, яка годували нас "завтраками", що в них немає грошей. 200 тисяч не можуть знайти, тому що всі підрядники в місті відмовляються, тому що це бандити, і вони бояться, що їм спалять техніку. І я готовий заплатити 200 чи 300 тисяч. Тільки нехай місто дасть добро, - наголосив Юрій Воронка, член наглядової ради парку Реформації.
- Як кажуть, ламати - не будувати. Але інспекція і я особисто стою на тому, що якщо воно вже є, то його треба узаконити, передати у власність міста, і приватний підприємець собі нехай здійснює діяльність. Департамент економіки може надати рекомендації - працювати до такого-то періоду часу, - зауважив Сергій Обшанський, начальник інспекції з благоустрою м. Чернівці. 

    10.02.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід