Онлайн-трансляції

На Буковині стартував період нересту

 

- Відповідно до Закону України "Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів", Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 18.03.99 р. за № 33, правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 15.02.99 р. за № 19, наказу Чернівцірибоохорони "Про охорону водних біоресурсів у весняно-літній нерестовий період 2016 року у водних об’єктах Чернівецької області" № 25 від 11.03.2016, з метою забезпечення природного процесу відтворення водних біоресурсів та їх охорони у нерестовий період 2016 року, заборонено на всіх рибогосподарських водних об’єктах краю, - йдеться у наказі Чернівцірибоохорони.
Любительський та спортивний вилов водних біоресурсів заборонений:
- на Дністровському водосховищі - з 1-го квітня по 10-те червня;
- на р. Дністер з усіма притоками - з 1-го квітня по 10-те червня;
- в усіх інших річках та їхніх кореневих водах - з 1-го квітня по 20-те травня, а в придаткових - з 1-го квітня по 30-те червня.
Як виняток дозволено в нерестовий період 2016 року любительське рибальство однією поплавковою або донною вудочкою з одним гачком чи спінінгом з берега на спеціально призначених Чернівцірибоохороною ділянках водойм. Зокрема це ділянки р. Прут:
- від верхньої адміністративної межі м. Чернівці до нижньої адміністративної межі с. Цурень, Герцаївського району;
- в адміністративних межах м. Новоселиця і до автомобільного мосту в с. Маршинці, Новоселицького району. 

    04.04.2016
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід