Онлайн-трансляції

Аваков розпочав робочий візит до США

 

Міністр внутрішінх справ України Арсен Аваков розпочав робочий візит до Сполучених Штатів Америки. Заплановані зустрічі із представниками Державного департаменту США та Федерального бюро розслідувань. У заходах також візьме участь перший заступник Голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін.

 Про це повідомляє прес-служба МВС України.

 «Наш візит включатиме, безумовно, як політичні питання, так і ті, що стосуються діяльності МВС. Ключове – протидія російській гібридній війні. Ми готові переймати досвід багатьох передових країн, але у питанні протидії гібридній війні Росії весь світ має вчитися у нас. По-друге, посилення співпраці із Федеральним бюро розслідувань у протидії організованій злочинності, зокрема російській, та її вплив на процеси у світі. Це дуже важливо, зважаючи на події у Сосбері, хімічні атаки на мирне населення у Сирії та втручання у виборчі процеси та кіберзагрози», - зазначив Арсен Аваков.

 Програма п'ятиденного візиту включає також відвідування центру, де навчають агентів ФБР - академію Квантіко, та низку зустрічей щодо спільних дій між американськими та українськими правоохоронцями у боротьбі із організованою злочинністю.

 Окрім цього, за його словами, заплановано підписання Меморандуму про співпрацю між Національною поліцією України та Управлінням боротьби із наркотиками Міністерства юстиції США (Drug Enforcement Administration).

    16.04.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід