Онлайн-трансляції

У рятувальній операції в Таїланді брав учась чернівчанин Олег Чистов

 

Сімнадцять днів увесь світ затамувавши подих спостерігав за пошуково-рятувальною операцією, яка проходила на півночі Таїланду.

 Майже з перших днів разом з волонтерами з інших країн світу дітей рятували і українські фахівці.

 Про це написала на власній сторінці у Facebook Наталка Бешта.

 "Дайвери Всеволод Коробов та Полежака Максим (родом із України, наразі громадянин Франції) проходили складну ділянку в декілька кілометрів у затопленій печері, допомагаючи доставляти спеціальне обладнання та прокладаючи мотузку для дайверів по всьому маршруту, консультували місцевих дайверів щодо проходження великих відстаней та орієнтування в умовах затоплених печер. Як написав про них відомий блогер Richard Barrow «хлопці прийшли на допомогу не для того, щоб стати відомими чи роздавати інтерв`ю, а щоб врятувати дітей», - 1деться у повідомленні.

 "Ще один наш громадянин Олег Чистов працював у міжнародній групі з метою обстеження ландшафту над печерою та пошуку альтернативних каналів/розщелин, за допомогою яких можна було б дістатися до місця дислокації дітей.

 Українські науковці надсилали пропозиції щодо можливого швидкого та ефективного способу порятунку дітей.

 Віру в успішне завершення безпрецедентної операції з порятунку вселяв сильний командний дух та сміливість юних футболістів і їх тренера, а також хвиля підтримки та солідарності, яка охопила весь світ", - додала Наталка Бешта.

    11.07.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід