Онлайн-трансляції

У Львові п'яна лікарка приймала дітей в ОХМАТДИТі

 

 У Львівській обласній дитячій лікарні ОХМАТДИТ призначили службове розслідування за фактом прийому пацієнтів лікарем у стані алкогольного сп’яніння.

 Про це повідомила головна лікарка ОХМАТДИТу Мар’яна Возниця на своїй сторінці в Facebook, пише НВ.

 "На жаль, і серед медичної спільноти є люди, які безвідповідально та байдуже трактують свою роботу… Колегам та мені особисто дуже прикро та соромно за це. Одна людина поставила під сумнів та під загрозу багато надважливих речей одномоментно", - заявила вона.

 Про нетверезу лікарку вперше повідомили батьки однієї з пацієнток, які прийшли на огляд у неділю, 15 квітня. Батьки викликали поліцію і написали заяву, після чого правоохоронці забрали жінку на освідчення. Видання Форпост уточнило, що мова йде про педіатра Олену Бабич.

 "11 година ранку - вона вже "готова", хоча сказала, що це їй не заважає оглядати дітей. І головне вона там не одна така була, бо з її слів, медсестра "виставляла" за народження дочкою дитини, вживала вся зміна", - написала у Facebook користувачка Оксана.

 За її словами, нетвереза лікарка не змогла діагностувати в її доньки ангіну. "Вона, оглянувши дочку, сказала, що вона здорова, нічого не призначила, скерування на аналізи не дала. Після огляду у тверезого лікаря і здачі аналізів, поставили діагноз – початок ангіни, призначили антибіотик і інші ліки", - додала вона.

 

фото Оксана Ксеня / Facebok

    16.04.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід