Онлайн-трансляції

Продажі старих авто в Україні зросли вчетверо

 

 За даними асоціації «Укравтопром», в листопаді на первинному ринку легкових автомобілів вживані автомобілі охопили 45% загального обсягу продажів – із загальної кількості 13 тис. 902 зареєстрованих легкових автомобілів 6225 шт. прийшлося на такі, що були у використанні. У порівнянні з результатом листопада минулого року кількість первинних реєстрацій автомобілів з пробігом зросла на 83 відсотки.

 Про це в четвер, 7 грудня, повідомили в Укравтопромі.

 Найбільшу кількість українських номерів у листопаді отримали одразу дві марки – Volkswagen і Renault показали однаковий результат 1058 б/в авто. Вживані Volkswagen, продемонструвавши 56-відсоткове зростання до аналогічного показника минулого року, охопили 64% загальної кількості зареєстрованих в листопаді автомобілів цієї марки.

 Зростання первинних реєстрацій Renault становить 58% до апмр і забезпечило частку 59% загального обсягу продажів марки. На третьому рядку рейтингу закріпилася Skoda (742 шт.), майже вдвічі перевищивши результат апмр.

 Частка зареєстрованих вживаних автомобілів цієї чеської марки в листопаді складає 55 відсотків. Opel стабільно утримує четверту позицію з результатом 474 б/в авто (+37% до апмр), що становить 97% первинних реєстрацій марки за листопад. До п’ятірки лідерів листопада увійшов Ford, перевищивши торішній результат в 2,5 разу і зайнявши половину загального обсягу первинних реєстрацій бренду.


Всього з початку року в Україні було поставлено на облік 50 тис. 309 імпортованих легкових авто, які були в експлуатації, що в 3,8 разу більше ніж за перші одинадцять місяців 2016 року

    07.12.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід