Учора, 9 травня, в селі Красноїльськ на міжнародному пункті пропуску 20-річний житель Вижницького району надав неправомірну вигоду співробітнику прикордонної служби за безперешкодний перетин українського кордону. Правоохоронці задокументували протиправні дії чоловіка та вже повідомили йому про підозру у вчиненні вказаного правопорушення.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.
Під час проходження митного контролю 20-річний житель міста Вижниця, за сприяння у безперешкодному перетині державного кордону, надав прикордоннику 100 євро. Для подальшого документування протиправних дій чоловіка, працівники ДПСУ викликали слідчо-оперативну групу відділення № 1 (м. Сторожинець) Чернівецького районного управління поліції.
Поліцейські з’ясували, що чоловік надав службовій особі хабар для того, щоб безперешкодно перетнути державного кордону України, поклавши гроші до закордонного паспорту.
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-image-2024-05-10-at-14.40.14.jpeg)
Правоохоронці вилучили речові докази та відправили для проведення відповідних експертиз.
Наразі слідчі поліції повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.
Процесуальне керівництво у вказаному провадженні здійснює Сторожинецький відділ Чернівецької окружної прокуратури. Триває досудове розслідування.