Про це повідомляють у Головному управлінні ДСНС України в Чернівецькій області.
9 травня у місті Сокиряни Сокирянської територіальної громади Дністровського району виникла пожежа у господарській будівлі. За попередніми висновками фахівців, причиною загорання стало необережне поводження з вогнем. Іскри потрапили на дрова та сіно, що зберігались всередині будівлі, далі вогонь поширився на саму споруду.
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2024/05/438161047_844060067749930_2332861766595347947_n.jpg)
Рятувальники 8 державної пожежно-рятувальної частини ліквідували пожежу на площі 20 кв. м та врятували від знищення господарську споруду і житловий будинок. Полум’я пошкодило покрівлю господарської будівлі, знищило частково сіно та дрова.
Ще одна пожежа в житловому секторі сталася вчора у селі Стара Жадова Сторожинецької територіальної громади Чернівецького району.
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2024/05/438162925_844060061083264_3821095045113399237_n.jpg)
Площа пожежі була незначною, місцевому населенню її вдалось ліквідувати до прибуття пожежно-рятувального підрозділу.
У місті Чернівці вогнеборці ліквідували пожежу в одному із протирадіаційних укриттів. Площа пожежі склала 2 кв. м. Попередня причина пожежі — необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2024/05/438165056_844060064416597_7030720841361637772_n.jpg)
Також минулої доби рятувальники ліквідували ще одну пожежу в обласному центрі.