Онлайн-трансляції

Учасниці "Євробачення" від Росії Самойловій заборонили в'їзд в Україну

 

Учасниці Євробачення-2017 від Росії Юлії Самойловій заборонили в’їзд в Україну. "Служба безпеки України заборонила в’їзд на територію України громадянці Російської Федерації Юлії Самойловій терміном на три роки", - повідомила речник СБУ Олена Гітлянська.

Рішення прийняте на підставі отриманих даних про порушення нею законодавства України. Раніше у Кремлі заявили, що не змінюватимуть російського учасника Євробачення-2017 у Києві, якщо Юлію Самойлову не пустять в Україну через її відвідини окупованого Криму. Про це сказав журналістам прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, відповідаючи на запитання, змінюватиме РФ виконавця чи проігнорує конкурс, якщо Самойлова не зможе в'їхати в Україну. "Мені не відомо про рішення наших організаторів, але, наскільки я розумію, такої опції "як заміна" не існує", - сказав Пєсков.

Довідково: Самойлова у червні 2015 року брала участь у гала-концерті «Світ спорту і добра» в окупованому Росією Криму, чим порушила українське законодавство, оскільки в’їхала на територію Криму з порушенням встановленого Україною порядку. 

    22.03.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід