Польські страйкери послабшили обмеження руху на кордоні з Україною

За інформацією, яку надали українським прикордонникам колеги з Прикордонної варти РП, надвечір 20 лютого польські страйкарі дещо послабили обмеження руху.

Про це повідомляє Дерприкордонслужба України.

Після 17:00 відновився рух легкових автомобілів та автобусів через пункт пропуску «Хребене – Рава-Руська». Протестувальники також висловили готовність щогодини пропускати по 1 вантажівці в обох напрямках.  

Також учасники акції протесту готові пропускати незначну кількість транспорту через пункт пропуску «Зосін-Устилуг». Зокрема, вони планують кожні 30 хвилин пропускати по 5 легкових автомобілів в обох напрямках, щогодини по 1 вантажівці на в’їзд до Польщі й по 3 вантажівки на в’їзд в Україну. Автобуси в обох напрямках будуть пропускати у звичайному режимі.

Після 18:00 мітингувальники розблокували рух легкових автомобілів та автобусів через пункт пропуску «Долгобичув-Угринів». Водночас протестувальники мають намір продовжувати обмеження руху для вантажівок і пропускати щогодини лише по 4 вантажівки на вʼїзд в Україну та по 1 вантажівці – на виїзд з України.

Реклама

Залишити коментар