За минулу добу на Буковині сталися 4 пожежі

Горіли житловий будинок, автоомобіль ьа господарські приміщення.

Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України в Чернівецькій області.

Ввечері 17 листопада в місті Чернівці на вулиці Яремчука сталася пожежа в житловому будинку. Власники запалили свічку і лягли спати, що і стало причиною пожежі. Самі власники прокинулись від запаху диму та вчасно вийшли на вулицю. Рятувальники, що прибули на місце події, ліквідували пожежу на площі 60 кв.м.

Того ж дня в селі Недобоївці Недобоївської територіальної громади Дністровського району вогнеборці ліквідували пожежу в металевому контейнері з шинами на площі 80 кв. м. Причина пожежі встановлюється.

В місті Вашківці Вашківської територіальної громади Вижницького району виникла пожежа в автомобілі. Чоловік виїжджав з автозаправної станції і в цей момент працівник станції помітив що автомобіль загорівся. Працівник АЗС одразу викликав рятувальників. Та оскільки вогонь дуже швидко охопив ввесь автомобіль, врятувати його не було змоги. Причина пожежі встановлюється.

Вже вранці 18 листопада в селі Ставчани Недобоївської територіальної громади Дністровського району, внаслідок короткого замкнення електромережі виникло загорання в літній кухні. Пожежу ліквідовано на площі 35 кв. м.

Реклама

Залишити коментар