Онлайн-трансляції

Фірташ планує перевести кримський бізнес на нову компанію - ЗМІ

 

 Бізнесмен Дмитро Фірташ планує перевести кримський бізнес на нову компанію - ТитанАктив. Таким чином, компанія хоче уникнути проблем з бізнесом через судові позови.

 Про це розповів менеджер однієї з компаній холдингу Group DF, що об'єднує активи Фірташа, передає НВ.

 "Цією компанією стане ТитанАктив. Компанія вже уклала низку договорів про експорт діоксиду титану (основна продукція Кримського Титану), - розповів менеджер.

 Видання повідомляє, що російський держбанк ВТБ банкрутить кримський бізнес Фірташа. Так, 18 листопада банк подав у Арбітражний суд Москви позов про визнання неплатоспроможною місцеву компанію Титанові інвестиції, в оренді у якої перебуває майновий комплекс Юкрейніан Кемікал Продактс Фірташа.

 Перше засідання суду у Москві за позовом ВТБ про банкрутство відбудеться 13 лютого 2018 року. Крім того, повідомляється, що Госпсуд Києва призначив розгляд справи зі стягнення $39,4 млн боргу Юкрейніан Кемікал Продактс і Титанових інвестицій на 11 грудня.

 Видання зазначає, що переведення активів Кримського Титана на нову компанію може не тільки допомогти Фірташу позбутися боргових претензій ВТБ, а й частково вирішить проблему забезпечення підприємства сировиною.

    07.12.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід