Онлайн-трансляції

Телефони муніципального контакт-центру працюють у звичному режимі

 

 Інформація про те, що у Чернівцях другий тиждень не працюють телефони муніципального контакт-центру, поширена одним із інтернет-видань, не відповідає дійсності, повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

 «Усі телефони працюють, чернівчан просимо телефонувати за звичними для них стаціонарними номерами 15-80 та 588-888 або з мобільних телефонів – за номерами 050-222-1580, 096-222-1580», – повідомила керівник муніципального контакт-центру Уляна Москалюк.

 Вона підтвердила,що через технічні проблеми у інтернет-провайдера, який забезпечує роботу системи муніципального контакт-центру, справді цього місяця двічі – 2 та 13 листопада були перебої під час реєстрації заявок мешканців за телефонами 15-80 та 588-888, але провайдер в обох випадках поновив роботу системи упродовж кількох годин.

 Керівник контакт-центру закликала представників цього інтернет-видання спростувати неправдиву інформацію, що вводить в оману чернівчан, для яких важливо оперативно зробити заявку щодо усунення аварійної ситуації в інженерних мережах чи вирішення іншої проблеми.

    14.11.2017
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід