Сили оборони уразили у Бєлгородській області ЗРК «Тор» та РЛС «Ястреб»

Підрозділи Сил оборони України уразили зенітний ракетний комплекс “Тор” і радіолокаційну станцію контрбатарейної боротьби “Ястреб” у Бєлгородській області рф, а також склад матеріально-технічних засобів російських загарбників у тимчасово окупованому Криму.

Про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомив у Фейсбуці.

Ураження низки важливих об’єктів ворога відбулися у середу, 13 травня, та вночі 14 травня.

Зокрема уражені зенітний ракетний комплекс “Тор” у районі Старого Оскола і радіолокаційна станція контрбатарейної боротьби “Ястреб” у районі Новосьоловки Бєлгородської області.

Також уражений мобільний комплекс зв’язку “Редут-2УС” у районі Фролівського Донецької області, а також вузол зв’язку росіян у Кінських Роздорах Запорізької області.

Крім того, завдані ураження по складу матеріально-технічних засобів росіян у Перевальному в Криму і ремонтному підрозділу загарбників у Громівці Херсонської області.

Реклама

Залишити коментар