Нелегальний маршрут до Румунії за 10 тисяч доларів: прикордонники викрили чергову схему

У ході здійснення заходів з протидії протиправній діяльності, офіцери оперативного підрозділу Чернівецького прикордонного загону здобули інформацію про підготовку незаконного переправлення через державний кордон групи осіб.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

У визначений час чоловіки, за дистанційними вказівками організатора незаконної оборудки, вирушили в бік кордону на ділянці відділу Красноїльськ. Однак, прикордонники перехопили та затримали 7 громадян України за кількасот метрів від держрубежу.

У ході подальшої роботи правоохоронці з’ясували, що жителі Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської, Київської та Дніпропетровської областей за нелегальну подорож до Румунії мали заплатити організатору схеми по 10 тисяч доларів США. Частину коштів порушники віддали заздалегідь в якості завдатку.

Відносно затриманих складені матеріали про адміністративне правопорушення. До правоохоронних органів направлене повідомлення за статтею 332 Кримінального кодексу України. Відомості внесені до ЄРДР.

Тривають заходи з встановлення місця знаходження організатора протиправної схеми.

Заходи проводилися спільно з представниками Чернівецького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Реклама

Залишити коментар