За минулу добу четверо буковинок стали жертвами шахрайства

Аферисти вивідують у довірливих громадян конфіденційну інформацію, яка стосується їхніх банківських рахунків і в подальшому незаконно привласнюють з них кошти. Співробітники поліції закликають кожного подбати про захист в інтернеті від несанкціонованих посягань та дотримуватися правил онлайн-безпеки

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

З повідомленням про шахрайство до Вижницького районного відділу поліції звернулася 39-річна жителька села Банилів. Заявниця розповіла поліцейським, що невідома особа зламала доступ до її онлайн-банкінгу та перерахувала з картки понад 24 тисячі гривень.

Також цього дня, у шахрайську пастку потрапила 51-річна жителька села Бузовиця. Буковинка, під час отримання кредиту, перейшла за фішиновим посиланням та виконуючи підказки, ввела реквізити банківського рахунку. Внаслідок чого з її картки було перераховано понад 40 тисяч гривень на невідомий рахунок.

Від подібної афери потерпіла також 37-річна жителька села Онут. Жінка отримала повідомлення про участь в розіграші лотереї. Буковинка здійснила перехід за посиланням отриманим в SMS та виконала всі рекомендації. В результаті чого з її банківського рахунку перерахувалося майже 50 тисяч гривень, як оплата за онлайн-послуги.

Крім цього, від шахрайських дій потерпіла 58-річна чернівчанка. Заявниця розповіла співробітникам поліції, що з її банківської картки невідомі особи перерахували 2900 гривень.

За вказаними фактами працівники поліції розпочали кримінальні провадження, передбачені статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Реклама

Залишити коментар