Сили оборони України уразили НПЗ в Орську та військові об’єкти РФ

29 квітня та в ніч на 30 квітня підрозділи Сил оборони України завдали серії ударів по важливих об’єктах російської військової інфраструктури.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Зокрема, уражено нафтопереробний завод Орскнефтеоргсинтез у місті Орськ. Зафіксовано влучання з подальшою пожежею на території підприємства. Завод виробляє широкий спектр нафтопродуктів — зокрема бензин, дизельне пальне та авіаційний гас — і використовується для забезпечення потреб російської армії.

Крім того, у Воронезькій області, поблизу населеного пункту Бабки, уражено ворожі гелікоптери Мі-28 та Мі-17.

Також українські військові знищили зенітний ракетний комплекс «Тор-М2» у районі Олександрівки Запорізької області та вразили пункт управління артилерійської бригади противника у Лисичанську на тимчасово окупованій території Луганщини.

Серед інших цілей — склад боєприпасів у районі Кременівки на Донеччині та місце базування ворожих катерів у акваторії Чорного моря.

Наразі масштаби пошкоджень і втрати противника уточнюються.

Реклама

Залишити коментар