Україна третю добу поспіль залучає аварійну допомогу з Європи

Через дефіцит в енергосистемі країни Укренерго вимушене третій день поспіль залучати аварійну допомогу протягом майже всієї доби з енергосистем європейських країн

Про це повідомила пресслужба Укренерго.

Через технологічні причини, бойові дії та негоду цієї доби фіксували знеструмлення у Дніпропетровській, Донецькій, Миколаївській, Одеській, Сумській, Хмельницькій та Харківській областях.

Окрім того, через ворожі обстріли на Одещині пошкоджено частину обладнання місцевого обленерго. Знеструмлено частину споживачів в одному з районів Одеси. Через негоду знеструмлено на ранок 23 населені пункти в Хмельницькій області. З інших причин на ранок знеструмлені 400 населених пунктів.

Сьогодні о 09:30 споживання на 10% перевищує вчорашній рівень в той самий час. Через пошкодження, завдані ракетними ударами росіян, електростанції не можуть виробити достатньо електроенергії, щоб покрити всі потреби споживачів.

З огляду на це, протягом доби діють обмеження споживання на Харківщині. На ранок знеструмлено близько 207 тисяч побутових споживачів. Також цілодобово обмежено споживання для промисловості на Криворіжжі.

Імпорт електроенергії тривав протягом доби, за виключенням нічних годин, з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 13 764 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 579 МВт. Експорт на сьогодні не заплановано.

Реклама

Залишити коментар