Росіяни знищили Трипільську ТЕС, бо «було нуль ракет» – Зеленський

Без допомоги Сполучених Штатів Америки шансів виграти війну з Росією у нас не буде. Трипільську ТЕС ворог знищив, бо було нуль ракет.

Про це в інтерв’ю американському телеканалу PBS розповів Президент України Володимир Зеленський.

“Без цієї допомоги шансів виграти у нас не буде. Треба бути сильнішими за ворога, аби його подолати. Сьогодні артилерійський снаряд – один до десяти. Чи можемо ми так вистояти? Ні. У будь-якому випадку за такої статистики вони щоденно будуть нас штовхати назад. Якщо ми хочемо боронити те, що під нашим контролем, то маємо перейти до співмірних чисел – десять до десяти”, – заявив Зеленський.

Він навів приклад знищення росіянами Трипільської ТЕС, від якої залежить світло у київському регіоні.

“Летіло одинадцять ракет. Перші сім ми знищили, інші чотири знищили станцію. Чому, бо (у нас – ред.) було нуль ракет. У нас закінчилися усі ракети, які захищали Трипілля”, – відзначив Президент.

Він також додав: “Коли союзники говорять, що не можуть нам дати ту чи іншу зброю, або не можуть бути присутніми в Україні тими чи іншими силами, бо це виглядатиме як Україна затягнула НАТО у війну, то як хочу поставити вам запитання: Ізраїль в НАТО чи ні? Ось і відповідь. Ізраїль не є членом Альянсу. Але країни-члени НАТО захищали Ізраїль, показали, що Ізраїль не лишився наодинці. Це урок і відповідь усім, хто на різних континентах каже, що Україні треба допомагати дуже обережно, щоб не втягнути країни НАТО у війну”.

Реклама