Учора, близько 12-ї години, поліцейські терміново направилися на вул. Комунальників. На службовий планшет патрульні отримали повідомлення про погрозу фізичною розправою.
Про це повідомляє Патрульна поліція Чернівецької області.
Учора, близько 12-ї години, поліцейські терміново направилися на вул. Комунальників. На службовий планшет патрульні отримали повідомлення про погрозу фізичною розправою.
Отримавши всю необхідну інформацію поліцейські розпочали обстеження прилеглої території. За деякий час, патрульні спільно з працівниками поліції особливого призначення, на вул. Руській, виявили транспортний засіб та його власника. Громадянин підтвердив слова заявника та наявність зброї.
Для встановлення всіх обставин події патрульні викликали слідчо-оперативну групу.
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2024/02/429876999_792192459608624_4515827679010085417_n.jpg)