Зеленський прокоментував заяву Лапутіної про відставку з посади очільниці Мінветеранів

5 лютого міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна написала заяву на відставку з посади. Зеленський заявив, що обговорив з прем’єр-міністром “важливість посилення політики ветеранів”

Про це президент України Володимир Зеленський зазначив під час вечірнього звернення.

“Сьогодні зранку ми обговорили з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем посилення політики героїв – політики ветеранів. Кроки, які подолають наявні проблеми в цій сфері й додадуть упевненості нашим людям. Кроки перезавантаження – і не тільки в цьому напрямі. За всієї поваги до пані міністра, це питання виключно менеджменту. Україні потрібні сила, свіжа енергія й достатнє лідерство в кожній сфері. Ми повинні перемогти в цій війні. І зробити цього року максимум, тобто навіть більше, ніж можливо. Україна переможе”, – сказав він.

Раніше те, що Лапутіна подала заяву про відставку, повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

“До Верховної Ради України надійшла заява Лапутіної Юлії Анатоліївни про відставку з посади Міністра у справах ветеранів України”, – написав він.

Підтвердили інформацію про відставку Лапутіної й у пресслужбі Верховної Ради. Там додали фото заяви й зазначили, що її буде розглянуто на найближчому пленарному засіданні.

Реклама

Залишити коментар