Вже понад мільйон українців проголосували за кандидатів нацвідбору на «Євробачення»

У застосунку «Дія» вже мільйон українців віддали свій голос за конкурсантів національного відбору на «Євробачення-2024».

Так, позначка в один мільйон голосів була перетнута станом на 16:52. А нині голосування ще триває.

Нагадаємо, ведучий фіналу нацвідбору Тімур Мірошниченко під час трансляції повідомив, що результати нацвідбору оголосять 4 лютого.

О 15:15 на телеканалі «Суспільне Культура» повторно покажуть фінал нацвідбору в записі, а вже орієнтовно о 19:05 розпочнеться прямий етер. Тоді ж закриють голосування для глядачів і оголосять переможця, розповів Мірошниченко.

3 лютого в Україні відбувся фінал нацвідбору на «Євробачення-2024». Пісні фіналістів нацвідбору та порядок виступів уже були відомі. Як і в попередні роки, переможця повинні були визначити за результатами голосування журі та глядачів. Другий рік поспіль глядачі голосують через додаток «Дія».

Проте у застосунку стався збій, як припускають, через наплив охочих проголосувати за свого фаворита. Як розповіли у Telegram-каналі «Дії», їй «треба трошки часу, щоб оговтатись від такої кількості відвідувачів».

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров зазначав, що під час голосування у застосунку «Дія» зафіксували рекордну кількість користувачів за всю історію проєкту. Замість 800 запитів за секунду, як це було під час голосування в нацвідборі на «Євробачення-2023», українці робили 15 тисяч запитів.

Реклама

Залишити коментар