Як повідомили у Telegram-каналі “Дії” все трапилось через велику кількість бажаючих проголосувати за учасників Національного відбору на Євробачення 2024.
“Дії треба трошки часу, щоб оговтатись від такої кількості відвідувачів. Тож, якщо у вас не відкривається Опитування — спробуйте проголосувати через декілька хвилин!”, – йдеться у дописі.
У “Дії” відбуваються складнощі у роботі застосунку
![](https://tva.ua/wp-content/uploads/2021/09/22-diia.jpg)
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)
Коментарі: