Упродовж тижня у Чернівецькій області затримали 38 порушників кордону

Минулого тижня охоронці кордону Чернівецького загону у взаємодії з правоохоронними органами Буковини припинили 27 випадків незаконного порушення кордону та затримали 38 правопорушників.

Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.

Переважна більшість порушень держрубежу зафіксовано у Дністровському та Вижницькому районах Чернівецької області на ділянках відповідальності відділів прикордонної служби “Кельменці”, “Порубне”, “Фальків” та “Селятин”.

Так, учора вдень прикордонний наряд відділу “Мамалига” на одному з контрольних постів зупинив для перевірки транспортний засіб, який прямував до кордону з Молдовою. У автівці перебувало п’ятеро чоловіків призовного віку, мешканців Житомирської області. Затримані громадяни надали для перевірки паспортні документи, але не могли підтвердити мету свого прибуття до прикордоння.

Також в ході перевіркових заходів у контрольованих прикордонних районах прикордонники виявили чотирьох громадян, які не прибули за викликами до територіальних центрів комплектування.

Порушниками виявились мешканці Кіровоградської, Дніпропетровської, Миколаївської, Київської, Хмельницької, Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей, віком від 20 до 55 років.

Усіх правопорушників було доставлено до прикордонних підрозділів для притягнення до відповідальності за ст.204-1 КУпАП “Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України”.

Реклама

Залишити коментар