На Буковині за добу сталося 9 подій: пожежі на відкритих територіях та виклики рятувальників

За минулу добу на території Чернівецької області зареєстровано 9 подій. Рятувальники ліквідовували пожежі на відкритих територіях, а також надавали допомогу населенню.

Пожежі

У Чернівцях сталося два загоряння сухої трави на відкритих територіях. В одному випадку займання ліквідували рятувальники на площі 0,005 га після повідомлення очевидця. В іншому — вогонь погасило місцеве населення до прибуття підрозділів ДСНС. Причини пожеж встановлюються.

У місті Вашківці Вижницького району горіла суха трава на площі 0,01 га. Рятувальники оперативно ліквідували займання. Причина пожежі — потрапляння джерела запалювання на горючий матеріал.

У селищі Путила сталося загоряння сміття на відкритій території. Рятувальники ліквідували пожежу на незначній площі. Причини займання встановлюються.

Інші події

У селах Дубівці Чернівецького району та Кормань Дністровського району зафіксовано коротке замикання трансформаторних підстанцій без подальшого горіння.

У селі Глибочок рятувальники надали допомогу населенню щодо дезінсекції шершнів.

У Чернівцях надзвичайники двічі залучалися до відкривання вхідних дверей квартир і будинку для допомоги правоохоронцям та громадянам.

Рятувальники закликають мешканців бути обережними в умовах спеки, не розпалювати багаття та не спалювати суху рослинність. У разі виникнення надзвичайної ситуації слід телефонувати за номером 101.

Реклама

Залишити коментар