Україна засудила запуск Північною Кореєю ракетоносія на орбіту

Україна рішуче засуджує здійснений Північною Кореєю запуск ракетоносія з використанням балістичних технологій і закликає припинити будь-які дії, що несуть загрозу миру та стабільності на Корейському півострові та у світі.

Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ України.

“Україна приєднується до кола держав, які засудили здійснений Північною Кореєю 21 листопада запуск ракетоносія з використанням балістичних технологій. Використання КНДР балістичних технологій для запусків ракет та продовження північнокорейських ракетної і ядерної програм є прямими порушенням низки резолюцій Ради Безпеки ООН”, – наголосили у зовнішньополітичному відомстві.

У МЗС заявили, що будь-які дії, що несуть загрозу миру та стабільності на Корейському півострові та у світі, мають бути припинені.

У відомстві вважають, що міжнародна спільнота має вжити рішучих заходів та посилити тиск на Пхеньян задля дотримання заснованого на правилах міжнародного порядку та забезпечення стабільності і безпеки на Корейському півострові.

“Україна також закликає світову спільноту рішуче відреагувати на дії російської федерації, яка надає сприяння північнокорейському режиму у розвитку заборонених програм та грубо порушує норми міжнародного права та відповідні резолюції Ради Безпеки ООН”, – зазначається в заяві.

Реклама

Залишити коментар