Зеленський провів Ставку: обговорили питання безпеки у Чорному морі

У Міжнародний день Чорного моря Президент України Володимир Зеленський провів Ставку на якій приділилася значна частина уваги саме безпеці в цьому регіоні.

Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

Одним із питань була безперешкодна робота “зернового коридору”, боротьбу з діями ворога, які ставлять під загрозу мирне судноплавство, про Зниження спроможностей ворожого флоту. По даному питанню доповідали командувач ВМС ЗСУ Неїжпапа, начальник ГУР МО Буданов, голова СБУ Малюк.

У контексті безпека Одещини то тут мова йшла про захист людей, енергетичних об’єктів та портової інфраструктури, про посилення регіональної системи ППО. Так само говорилося про посилення протиповітряної оборони та захист об’єктів критичної інфраструктури в прикордонних та прифронтових регіонах Доповідав Командувач Повітряних сил Олещук.

Щодо ситуації на фронті то основна увага приділялася Куп’янську, Авдіївці та Херсону. Тут доповідали головком Залужний та командувачіі Сирський, Тарнавський, Гнатов, Москальов та Содоль.

“Нарощування вітчизняного виробництва артсистем та артснарядів натівського стандарту. Графіки постачання від партнерів. Доповіді міністра оборони України Умєрова та міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Камишіна”, – резюмував Зеленський.

Реклама

Залишити коментар