Вночі ЗСУ здійснили масову атаку БПЛА на російські аеродроми

В ніч на 30 серпня країна-агресор ззанала найбільшої атаки безпілотників із моменту повномасштабного вторгнення в Україну.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Згідно повідомлень російських каналів, тривожно було відразу у шести областях: Псковській, Тульській, Рязанській, Брянській, Орловській. Також атакували й бази на території тимчасово окупованого Криму.

Вночі у шістьох регіонах РФ, зокрема у Пскові, лунали вибухи. Губернатор Псковської області Ведерніков заявив про атаку безпілотників на аеропорот. Російське агентство ТАСС з посиланням на екстрені служби повідомило про пошкодження чотирьох бортів Іл-76. Також губернатор додав, що всі рейси скасовані.

Також представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов зазначив, що: “Підтверджуємо знищення ворожих транспортних літаків Іл-76, 4 одиниці. Знищені — це означає, що завдані ураження не дозволяють відновити цей літак і повернути його до лав і виконання завдань. Їх використовують для транспортування особового складу окупантів та їхньої техніки. Також є інформація про пошкодження ще кількох одиниць“.

Реклама

Залишити коментар