Папа Франциск закликав росіян «не відмовлятися від спадщини великої росії»: у МЗС відреагували

Папа Римський Франциск під час телемосту з російською молоддю висловив захоплення «великою росією» та закликав росіян «ніколи не відмовлятися від імперської спадщини».

Про це йдеться на сайті римо-католицької архієпархії Божої Матері в Москві.

Наприкінці зустрічі, яка відбулася 25 серпня, молоді російські католики запитали Франциска про його ставлення до росії. 

Глава католицької церкви висловив захоплення «великою росією» та закликав росіян не відмовлятися від своєї імперської «спадщини».

“Ви — спадкоємці великої росії: великої росії святих, правителів, великої росії Петра I, Катерини II (Софія-Августа-Фредеріка Ангальт-Цербст-Дорнбурзька — німкеня – ред.), тієї імперії — величної, освіченої, великої культури та великої людяності. Ніколи не відмовляйтеся від цієї спадщини”, — заявив Франциск.

Він закликав «крокувати з цим уперед».

Речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко заявив, що саме такою «імперіалістичною пропагандою», «духовними скрепами» та «потребою» в порятунку «великої матінки росії» кремль виправдовує вбивства тисяч українців та українок і знищення сотень українських міст і сіл.

“Дуже прикро, що російські великодержавні ідеї, які, власне, і є причиною хронічної агресивності росії, свідомо або несвідомо звучать із вуст Папи Римського, місія якого, в нашому розумінні, якраз полягає в тому, аби відкрити очі російської молоді на руйнівний курс нинішнього російського керівництва”, — зазначив Ніколенко.

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар