Влада рф заявила, що Новоросійськ атакували морські дрони, у порту тимчасово заборонили рух суден

Зранку в п’ятницю, 4 серпня, мешканці російського міста Новоросійськ повідомили про вибухи. міноборони рф заявило, що це Україна нібито атакувала двома морськими дронами військово-морську базу в місті

Про це повідомили в міноборони росії.

Так, у російському відомстві зазначили, що Збройні Сили України вночі начебто атакували воєнно-морську базу в Новоросійську двома морськими безекіпажними катерами. Ці дрони нібито виявили та знищили російські кораблі, що охороняли зовнішній рейд бази.

Губернатор Краснодарського краю вєніамін кондратьєв заявив, що постраждалих і руйнувань унаслідок атаки нібито українських дронів на Новоросійськ немає. Також зазначають, що інфраструктура Каспійського трубопровідного консорціуму не постраждала, відвантаження нафти триває в штатному режимі. У консорціумі додали, що наразі тимчасово припинено рух суден у порту в Новоросійську.

Водночас один з російських пропагандистів стверджує, що підбито десантний корабель. Нібито затопило один із відсіків, через що його перекинуло на бік. Наразі судно намагаються відбуксирувати до берега. 

Мова йде нібито про судно “Оленегорский горняк”, яке сьогодні могло відбивати атаку дронів.

Перша інформація про вибухи з’явилася ще близько 01:00. О 05:10 ранку його, за даними російських пропагандистських ЗМІ, було чути в різних районах Новоросійська. Так, мешканці міста повідомляли про те, що “бачили яскравий спалах над морем і вибухи так, де Каспійських трубопровідний консорціум”.

Реклама

Залишити коментар