Уряд затвердив постанову про початок відбудови Каховської ГЕС

Уряд на засіданні 18 липня затвердив постанову про експериментальний проєкт із початку відбудови Каховської ГЕС, яку 6 червня підірвали російські окупанти

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, проєкт розрахований на два роки.

“На першому етапі спроєктуємо всі інженерні конструкції, підготуємо необхідну базу для відновлення”, – уточнив Шмигаль.

“Другий етап розпочнеться після деокупації територій, де розташована ГЕС. Він передбачає власне будівельні роботи”, – додав він.

Координуватиме проєкт Міністерство економіки, а замовником робіт буде  Укргідроенерго.

Реклама

  • Відбудова зруйнованого війною енергетичного об’єкта – це добре. Але це не безкоштовно – це забере відчутну кількість грошей з державного бюджету на роки. В той же час є випадки, коли запустити в роботу промислове підприємство не коштує взагалі нічого. Мова про ТОВ “Машзавод”, який потрапив під безпідставні, як з’ясувалося, санкції і вже 9 місяців як виробництво не працює, бо рахунки заблоковані, а іншим суб’єктам господарювання заборонено мати справу з даним підприємством. РНБО станом на сьогоднішній день проголосувала більшістю голосів за зняття санкцій, очікується лише Указ президента щодо введення в дію рішення РНБО. Завод дуже цінний тим що є виробником апаратури для нафтової, газової галузі, паливно-енергетичного комплексу, виробляє продукцію трубну, ємнісну, є підприємством-експортером, що заробляв валюту для країни і був донедавна у п’ятірці найбільших платників податків Чернівецької області. Зверніть увагу на чернівецький машинобудівний завод, пане президенте, підпишіть вже той Указ про зняття санкцій!

Залишити коментар