У ЗСУ відреагували на стягування росією 100 тисяч окупантів на Лимано-Куп’янський напрямок

Речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий, коментуючи дані про зосередження російського угруповання у понад 100 тисяч військових на Лимано-Куп’янському напрямку, заявив, що це проблема не нова.

“Ця проблема не нова, не сьогоднішня і Сили оборони вже багато місяців підряд не дають їм жодного прогресу і потужно наносять по них удари. Тобто це не вчора з’явилися 100 тисяч. Плюс мінус цифра вже давно, трішки більше, трішки менше може бути”, — сказав Череватий в ефірі Радіо Свобода.

За його словами, вказане угруповання попри свою чисельність, не є якісно підготовлене і вмотивоване.

“Так, воно велике. Так, треба враховувати його розміри. Але ця цифра не є показником загрози чи причини страху, а навпаки — показник гордості за Сили оборони України”, — сказав Череватий.

Коментуючи дані про понад 900 танків, які російські сили підтягнули на Лимано-Куп’янський напрямок, Череватий, заявив, що це стара радянська техніка, тоді як новітні зразки трапляються на полі бою рідше.

Російські окупанти зосередили на Лимано-Куп’янському напрямку понад 100 тисяч особового складу. Приблизно така ж кількість військових брала участь у війні в Афганістані.

17 липня командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський повідомив, що на Сході України ситуація на фронті залишається складною. Російські окупанти наступають на Куп’янському напрямку.

Реклама

Залишити коментар