Зупиняли пострілами: на Буковині прикордонники завадили двом спробам контрабанди

Прикордонники Чернівецького загону припинили два випадки незаконного переміщення тютюнових виробів на українсько-румунському кордоні. Про це повідомляє західне регіональне управління. 
 
14 березня прикордонний наряд відділу “Красноїльськ” виявив двох невідомих осіб з пакунками за спиною. Правопорушників було викрито під час пересування у напрямку кордону з Румунією на одній з гірських ділянок українських Карпат. З появою військовослужбовців чоловіки покинули свої ноші та вдалися до втечі, аби уникнути відповідальності. Не зупинив контрабандистів й попереджувальний постріл. Після перевірки прилеглої до кордону місцевості, прикордонники виявили пакунки в яких знаходилось 1400 пачок сигарет без марок акцизного податку України.
 
вчора, 15 березня прикордонний наряд цього ж відділу спільно з оперативними співробітниками Чернівецького загону виявили чергову групу пачкарів. Цього разу правопорушники намагались незаконно доставтити до Румунії 3240 пачок тютюну іноземного виробництва.
 
 В обох випадках прикордонники направили повідомлення співробітникам правоохоронних органів про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 204 ККУ “Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів”. За попередньою оцінкою вартість вилучених тютюнових виробів складає понад 200 тисяч гривень.
Реклама

Залишити коментар