Ердоган закликав Путіна до “одностороннього припинення вогню”

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган провів телефонну розмову з російським диктатором владіміром путіним, у якій обговорив війну в Україні.

Про це повідомила пресслужба турецького лідера.

Згідно з повідомленням, під час телефонної розмови обговорювалися турецько-російські відносини, зокрема  енергетичні, а також регіональні питання, зокрема російсько-українська війна та Сирія.

У розмові Ердоган зазначив, що переговори щодо російсько-української війни принесли позитивні результати, такими він назвав ініціативу щодо створення зернового коридору, обміну полоненими та створення безпечної зони навколо Запорізької АЕС.

Ердоган також заявив, що заклики до миру та переговорів мають бути підкріплені одностороннім оголошенням про припинення вогню та “баченням справедливого рішення”.

Щодо енергетичних питань, Ердоган сказав, що рф і Туреччина зміцнили та продовжують зміцнювати інфраструктуру для створення хабу природного газу в Туреччині, і заявив, що вони прагнуть завершити дорожню карту та зробити конкретні кроки для реалізації цього проєкту якомога швидше.

Реклама

Залишити коментар