Яценюк: Головна мета візиту Зеленського до США – показати всьому світу, що Україну будуть підтримувати і надалі

На мою думку, перша ціль візиту Президента Зеленського до столиці вільного світу – висловити вдячність американському народу, Президенту Байдену, представникам Республіканської та Демократичної партій.Цей візит – правильний сигнал і в геополітичному вимірі, і у внутріполітичному. Про це Арсеній Яценюк сказав про в ефірі BBC.

За словами політика, головна мета візиту – показати всьому світу, що США і наші союзники досі підтримують Україну і будуть її підтримувати.

“Це сигнал, який іде до кремля, до Пекіна та до решти світу. Президент Байден, гадаю, висловить залізну підтримку в тому, аби ми повернули території, загарбані росією. За місяць Республіканська партія матиме більшість в палаті представників, і для Зеленського важливо звернутися до лідерів республіканців, зустрітися з усіма, з можливим спікером Кевіном МакКарті, аби переконати його, що це інвестиції не лише в Україну. Це інвестиції у безпеку США, адже ми боремося за увесь вільний світ. Це дуже важливо. І Зеленський, без сумніву, зробить це”, – заявив політик.

Реклама

Залишити коментар