Переміг колектив із Чернівців: результати архітектурного білцконкурсу з благоустрою парку ім. Шіллера

Завершили архітектурний бліцконкурс на кращу проєктну пропозицію комплексного благоустрою парку імені Фрідріха Шіллера. Про це повідомляє Чернівецька міська рада.

На участь у конкурсі зареєструвались 33 авторських колективи з різних міст України, зокрема з Чернівців, Львова, Харкова, Києва, Дніпра тощо. Відтак на розгляд журі було подано 17 проєктів.

Основним завданням конкурсантів було знайти найкраще архітектурно-планувальне рішення благоустрою парку, сформувати функціональне зонування території парку, а сформовані зони поєднати зручними та доступними зв’язками, при цьому максимально сприяти збереженню наявного біосферного середовища та врахувати складний рельєф парку.

Так, переможцем конкурсу обрано проєкт під шифром 302827 авторського колективу з Чернівців: Гавриш Вікторія, Мамут-Лесь Олександра, Мамут Валерія, Дроник Максим, Мирешко Михайло. Проєкт-переможець отримує грошову винагороду у розмірі 70 000 грн. Пропозиція ляже в основу майбутнього проєкту з благоустрою парку.

Друге місце та премію у розмірі 50 000 грн отримав проєкт під шифром 111122, авторського колективу з Чернівців: Пасічник Максим та Григорчук Олександр.

Третє місце із премією у розмірі 30  000 грн посів проєкт під шифром 071268, авторського колективу з Києва: Саражанський Ярослав та Потиліко Аксинія.

Реклама

Залишити коментар