Принижував честь та гідність військовослужбовців: СБУ повідомили про підозру жителю Буковини

Служба безпеки викрила мешканця Чернівецької області, який під час воєнного стану виготовляв та поширював у соціальних мережах відеоматеріали, спрямовані на дискредитацію Збройних сил України.

Окрім того, що у своїх дописах чоловік зневажливо висловлювався щодо дій ЗСУ та керівництва держави, він також публічно ображав військовослужбовців під час виконання ними своїх обов’язків, знімаючи це на відео. Такий принизливий контент зловмисник розміщував на сторінках і каналах у Фейсбук, Телеграм та Youtube.

“Творчість” буковинця миттєво поширювалася в мережі інтернет, формуючи у населення, зокрема, негативне ставлення до мобілізації під час воєнного стану. За оперативними даними, такий авторський матеріал буковинець систематично створював на замовлення і отримував за це “гонорари”.

Лінгвістична експертиза встановила, що публічні висловлювання фігуранта свідчать про образу честі й гідності військовослужбовця, який здійснює заходи із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії рф.

Наразі правопорушнику повідомлено про підозру за ч.2 ст.435-1 (образа честі і гідності військовослужбовця, погроза військовослужбовцю) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин злочинної діяльності. Заходи із викриття зловмисника проводили співробітники Управління СБУ в Чернівецькій області спільно з кіберполіцією за процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури.

Реклама

Залишити коментар