У Красноїльську відкрили новий пункт пропуску

Новий міжнародний автомобільний пункт пропуску «Красноїльськ – Вікову де Сус» запрацював сьогодні, 10 листопада, на українсько-румунському кордоні.

Участь у його відкритті взяли прем’єр-міністри України та Румунії Денис Шмигаль і Ніколає Чуке, повідомляє Чернівецька обласна рада.

Новий пункт пропуску має розвантажити МАПП «Порубне – Сірет», через який пролягає дорога до європейських портів. Він надважливий для українських експортерів і альтернативи проїзду з України до Румунії для вантажного транспорту досі не було. Інші пункти пропуску на українсько-румунській ділянці кордону не призначені для проїзду вантажівок.

Сам МАПП «Красноїльськ – Вікову де Сус» спершу теж проєктувався як пункт пропуску для пішоходів і легкового транспорту. Однак спільно з румунською стороною було ухвалено рішення, що він працюватиме і для проїзду вантажівок. Спершу через «Красноїльськ» пропускатимуть лише порожні автівки. Надалі планують дозволити проїзд вантажівок, які експортуватимуть товари з України.

Наразі там капітально відремонтували понад 7 кілометрів дороги, яка веде до МАПП «Красноїльськ», облаштували територію та робочі місця для представників усіх служб, а також змонтували системи освітлення та зв’язку, встановили обладнання, необхідне для функціонування пункту пропуску.

Реклама

Залишити коментар