У Чернівцях відкрили пожежно-рятувальний підрозділ

Це перший пожежно-рятувальний підрозділ у нашому місті з часів незалежності. Рятувальники пожежно-рятувальної частини будуть виїжджати на виклики, захищатимуть від вогню густозаселений житловий район. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області.

1 жовтня у Чернівцях відбулося відкриття новоствореного пожежно-рятувального підрозділу – 15 державної пожежно-рятувальної частини, що знаходиться на вул. Рівненській. 

Начальник Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області Сергій Михайлюк зазначив, що це перший пожежно-рятувальний підрозділ, що відкривається у нашому місті з часів незалежності.  Рятувальники пожежно-рятувальної частини будуть виїжджати на виклики, захищатимуть від вогню густозаселений житловий район.

Передбачається, що функціонування 15 державної пожежно-рятувальної частини розвантажить інші пожежно-рятувальні частини Чернівців і скоротить час слідування на місце пожежі.

“В умовах війни кожен з нас робить свій вклад в перемогу. Ми працюємо над гарантуванням безпеки для наших громадян. Тому дякую кожному, хто долучився до створення підрозділу, за вагомий внесок у розвиток захисту населення і територій м. Чернівці”, – додав Сергій Михайлюк.

Реклама

Залишити коментар