Кабмін наклав повторні санкції на Януковича, Курченка, ексміністра Лєбєдєва й російського олігарха Дерипаску

Уряд наклав санкції на експрезидента Віктора Януковича, підприємця Сергія Курченка, ексміністра Павла Лебедєва, російського олігарха Олега Дерипаску, щоб конфіскувати їхнє майно в Україні

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram.

За його словами, на позачерговому засідання Кабмін погодив купівлю з боку АРМА військових облігацій на 152 млн грн. Ці гроші перебувають на рахунках агентства й були заморожені під час конфіскації майна росіян і колаборантів в Україні.

“Також сьогодні Уряд повторно накладає санкції на Сергія Курченка, Павла Лебедєва, Віктора Януковича та Олега Дерипаску в частині блокування їхніх активів та активів, до яких вони можуть бути причетні. Це рішення потрібно для того, аби згідно з новим законодавством остаточно конфіскувати все їхнє майно на території України”, – наголосив прем’єр.

Він зауважив, що заморожування й конфіскацію російських активів проводять за чітко визначеними процедурами згідно з новим законодавством. Уряд працює над тим, щоб забрати все майно та кошти РФ і витратити на посилення української армії та відбудову України.

Реклама

Залишити коментар