Українська авіація знищує ворожі ППО за допомогою американських ракет HARM – Повітряні сили

Українська авіація бере активну участь в підтримці Сухопутних військ та знищує російські ППО за допомогою американських ракет HARM.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Авіація бере активну учать у підтримці наших наземних військ. Завдає ударів по наземних цілях, завдає ударів по засобах ППО противника американськими ракетами HARM, і це чудова новина, тому що вже не один такий засіб ППО противника знищений саме цими ракетами. Це допомагає, безумовно, діям нашої ударної авіації – безпосередньо це штурмовики Су-25, бомбардувальники Су-24М, які вже йдуть з ракетно-бомбовою загрузкою і тони боєприпасів летять на голови окупантів. При підтримці артилерії, інших сил та засобів Сухопутні війська можуть більш впевнено почуватись, просуваючись на напрямках, де зараз точаться визвольні бої за нашу землю», – повідомив речник.

Він зауважив, що ворог зазнав великих втрат і платить високу ціну за свої агресивні дії. Ігнат нагадав, що минулої доби Повітряні сили ЗСУ збили черговий російський вертоліт Ка-52 та 6 безпілотників.

«Якщо один вертоліт Ка-52 – це фактично 16,5 млн доларів, ракета Х101, які нещодавно були знищені, це від 10 до 13 млн доларів коштує одна ракета. Шість ракет випустили росіяни, п’ять, Повітряні сили ЗСУ збили, порахуйте скільки обходяться росії ці високоточні технологічні ракети», – зазначив речник.

Реклама

Залишити коментар